Michałowo- zdjęcia, wrażenia i komentarze

Forum Maratonów Kresowych - sezon 2012

Re: Michałowo- zdjęcia, wrażenia i komentarze

Postprzez rafał77 » 06 Cze 2012, 11:46

Miło popatrzeć, zobaczyć siebie i przypomnieć sobie choć to dopiero parę dni temu ;)
Co mogę powiedzieć, super trasa !
Przed startem wyobrażałem sobie ją jakoś inaczej :) a tu super pozytywne zaskoczenie.
Po prostu piękna... i wymagająca :)
Choć kosztowała mnie wiele wysiłku bo trochę się zagapiłem i ruszałem jako jeden z ostatnich, to jeśli tylko będę w stanie, wrócę na nią za rok :)
Świetne oznakowanie trasy i "obstawa" ;) (pozdrawiam miło Panią policjantkę która wstrzymywała ruch aut w miejscu gdzie przecinaliśmy drogę asfaltową :)).
Dziękuję za świetną imprezę i możliwość udziału w niej. Wielkie dzięki dla wszystkim zaangażowanych w organizację, możecie być dumni bo wyszło bardzo dobrze !

P.s. Oczywiście zapraszam 24.06 do Chełma, jestem przekonany że nie będziecie zawiedzeni :)
rafał77

Re: Michałowo- zdjęcia, wrażenia i komentarze

Postprzez dater » 06 Cze 2012, 18:53

W skrócie można powiedzieć tyle: świetny maraton :) Wszystko się zgrało: trasa super, naprawdę zachwycała i wymęczyła. Podjazdy i ich ilość powaliła. Po en-tym prosiłem (w domyśle Mirka ;) ) żeby się już skończyły :D Mimo, że trasa bardzo podobna do zeszłorocznej, to jakoś inaczej ją odebrałem, po prostu w moich oczach urosła do jednej z najlepszych w cyklu. Dla porównania może mi się uda wkleić linka, który coś nieprawidłowo działa na FB, porównanie dwóch tras na GPSies, zeszłorocznej i tegorocznej:
http://www.gpsies.com/viewTracks.do?fil ... =trackList
Naprawdę niewielka różnica w śladzie, ale diabeł tkwi w szczegółach, kilka kilometrów wiecej, dwa podjazdy i taaaaka rożnica :)
Po drugie, pogoda znów dopisała. Temperatura ok, no i deszcz tylko postraszył, mimo że mogło być różnie (ołowiane chmury na horyzoncie).
No i świetne oznaczenie, genialne w swojej prostocie rozwiązanie i oznaczenie skrętów. Na ostatnich kilometrach ktoś oczywiście proste strzałki skierował w bok. Tylko chwila zawahania... i jadę prosto zgodnie z nową koncepcją :) Ilość znaczeń bardzo duża, jakość bez zarzutu, żadnego problemu na trasie.
Atmosfera wspaniała, ludzie się integrują :)
Bardzo dobre bufety na trasie jesli chodzi o umiejscowienie i o zaopatrzenie. No i posiłek na mecie: mniaaam :)

Na koniec podrzucam zdjęcia. Miłego oglądania :D
https://picasaweb.google.com/1098613237 ... u9butydk_#
Dater także Ptaq zwany
BLU Team Refleks

ImageImage
dater

Poprzednia

Wróć do Maratony Kresowe 2012

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości