Podziękowania

Forum Maratonów Kresowych - sezon 2013

Podziękowania

Postprzez anns » 28 Wrz 2013, 20:32

Jako że to już koniec tego cyklu chciałabym podziękować przede wszystkim organizatorom, za wielkie zaangażowanie i naprawdę wspaniałą imprezę, dzięki której powróciłam do ścigania w maratonach MTB po kilkuletniej przerwie :) To co ją wyróżnia to atmosfera, jakaś taka przyjazna, bez komercji, to impreza, na której organizator liczy się z uwagami zawodników, a nie traktuje ich na zasadzie "nie podoba się, to nie przyjeżdżaj". Dzięki temu impreza się rozwija w dobrym kierunku. Do tego miejsca tak wybrane, że poza samym ściganiem można miło spędzić czas poznając ich walory turystyczne i kulturowe. Wielkie podziękowania dla Pań z biura zawodów, za bardzo miłą obsługę :) Również podziękowania należą się osobom, które były odpowiedzialne za wytyczanie i oznakowanie tras, które na Maratonach Kresowych są naprawdę bardzo urozmaicone i ciekawe. I dla wszystkich tych, którzy swoją pracą tworzyli tą imprezę. No i trzeba wspomnieć o zawodnikach i kibicach, wśród których ściganie się jest przyjemnością, dzięki Wam za życzliwe słowa na trasie, a nieraz tylko wymienione uśmiechy, ale jakże budujące :) I mimo, że w Mielniku jazda była dla mnie katorgą (niestety przeziębienie i tydzień bez roweru tuż przed maratonem totalnie odebrało mi siły), to za sprawą miłych gestów na trasie jakoś się dotelepałam do mety :)
Trochę tylko żałuję, że tak rzadko bywałam, ale niestety czasem same chęci nie wystarczą :( W każdym razie nawet z tych kilku edycji jest co miło wspominać. No i szkoda, że mimo usilnego namawiania moich kolegów z teamu, to te leniwce dalej nie chcą przyjeżdżać na MK, poza jednym kolegą, który za moją namową zaliczył na MK swój debiut w wyścigu MTB.

Mam nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym sezonie :) A tymczasem montuję z powrotem lampki, mapnik na kierownicę i wracam do InO (imprez na orientację), bo te się odbywają cały rok na okrągło :)
anns

Re: Podziękowania

Postprzez chany14 » 29 Wrz 2013, 10:17

Dołączam się do podziękowań, przedmówczyni. Atmosfera, charakter w ogóle całokształt imprezy, mi osobiście, jako osobie która w tym sezonie wystartowała po raz pierwszy w zawodach rowerowych, super!!!! Mam nadzieje że w przyszłym sezonie uda nam się zrobić powtórkę z rozrywki, i to w szerszym gronie, ponieważ mój prawie już 4 letni synek nie może się doczekać,aby wystartować w dystansie MINI.:) Dzięki Maratonom spędziłam w fantastyczny sposób wakacje, w gronie fantastycznych ludzi i w dodatku w zdrowym wykonaniu. Raz jeszcze wielkie dzięki.
chany14

Re: Podziękowania

Postprzez makolin » 29 Wrz 2013, 16:42

Witam,

ja chcialbym podziękować dwóm kolegom z trasy gdy odcięło mi "prąd".Jednemu za doping (niestety numeru nie pamiętam),drugiemu za użyczenie żelu (nr.146 jeśli dobrze zapamiętałem).Jeśli nadaży się sposobność ,za rok postaram się zrewanżować.

Oczywiście twórcom tras i organizatorom za możliwość brania udziału w super imprezie.

Oby w przyszłym roku pogoda pozwoliła zacząć bez żadnych przeszkód :)
makolin

Wróć do Maratony Kresowe 2013

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość