Supraśl

Forum Maratonów Kresowych - sezon 2013

Re: Supraśl

Postprzez mirek » 14 Wrz 2013, 19:30

Warunki do jazdy są znakomite. Oczywiście nie ma piachu. Było dzisiaj wilgotno, ale nie było błota. Na trasie jest kilka kałuż. To wprost niesamowite, że po wczorajszych opadach nie ma praktycznie śladu. Prognoza pogody nie przewiduje deszczu, przy temperaturze ok. 15 stopni. Polecam opony z wyraźnie zarysowanym bieżnikiem
mirek

Postprzez muczyn.rafal » 15 Wrz 2013, 16:08

Hej,gratuluje organizatorom pomysłu na trasę. Zeszły rok to był spacerek do w porównaniu do tych górek. Zwykle plasuje się w połowie stawki ale tak jak dziś to się nie ujechałem (i nabiegałem) od dwóch lat. Dzięki i oby tak dalej.
muczyn.rafal

Postprzez bacik606 » 16 Wrz 2013, 08:40

Jaki spacerek??? Trasa w ubiegłym roku wcale nie była łatwiejsza! No chyba, że mówimy o Półmaratonie, to nie wiem... ;) Generalnie spoko i nawet ten szybki początek mi się podobał ale ta końcówka i ost. górki, to już było robione "na siłę". Generalnie fajny maraton, niezła organizacja. Bufety z kubeczkami trochę skromne ale dobrze ustawione i zorganizowane. W miarę sprawny start (nie licząc tego nieszczęsnego czytania nazwisk z pierwszego sektora :? )
bacik606

Poprzednia

Wróć do Maratony Kresowe 2013

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość