Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:

Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Sektor startowy Liczba punktów sektorowych Przewidywany czas startu
Ajvazi Dawid 83 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou Sektor 3 786.9182 11:50:00
Arciszewski Paweł 3 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 Sektor 1 957.5889 11:50:00
Babcock Patrick 2150 M 1969 Białystok Męźczyźni M5 xXx Racing-Athletico Sektor 4 0.0000 11:50:00
Bączek Marcin 1088 M 1979 Wasilków Męźczyźni M3 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Sektor 1 935.5213 11:50:00
Biszczan Rafał 1876 M 1977 Wierzbica-Osiedle Męźczyźni M4 Sektor 3 760.7060 11:50:00
Bondaruk Adam 463 M 1978 Hajnówka Męźczyźni M4 Hajnówka Biega Sektor 2 830.2786 11:50:00
Cerniavicius Romanas 2058 M 1972 Wilno Męźczyźni M4 BIKEXPERT Cycling team Sektor 4 0.0000 11:50:00
Charkiewicz Jan 1096 M 1958 Białystok Męźczyźni M6 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Sektor 2 874.1554 11:50:00
Cimoszuk Ryszard 990 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 Sektor 2 859.7304 11:50:00
Ciołko Jarosław 814 M 1970 Białystok Męźczyźni M5 Sektor 2 832.0847 11:50:00
Dąbrowski Seweryn 114 M 1995 Białystok Orlik Sektor 4 0.0000 11:50:00
Danyla Denas 2053 M 1992 Kowno Męźczyźni M2 BIKEXPERT Cycling team Sektor 1 968.3236 11:50:00
Dziedzia Arkadiusz 813 M 1978 Siemiatycze Męźczyźni M4 Sektor 3 788.4591 11:50:00
Edgaras Svegzda 885 M 2001 Kowno Orlik SM Gaja Sektor 1 931.6671 11:50:00
Faszczewski Andrzej 507 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 Sektor 3 811.3013 11:50:00
Gawryluk Wiesław 837 M 1955 Białystok Męźczyźni M6 Sektor 4 0.0000 11:50:00
Karaska Ridas 1194 M 1976 Kaunas Męźczyźni M4 Sektor 1 961.4123 11:50:00
Karwowski Maciej 1430 M 1977 Łomża Męźczyźni M4 Sektor 2 876.5036 11:50:00
Krysiewicz Piotr 92 M 1999 Białystok Orlik Sektor 1 1000.0000 11:50:00
Kuczyński Leszek 989 M 1969 Białystok Męźczyźni M5 Sektor 4 708.0616 11:50:00
Kustinsky Victar 594 M 1991 Grodno Męźczyźni M2 Sektor 2 877.3697 11:50:00
Kwiatkowski Robert 784 M 1968 Łomża Męźczyźni M5 Sektor 3 786.8597 11:50:00
Lipiszko Krzysztof 228 M 1963 Białystok Męźczyźni M5 Sektor 4 746.9658 11:50:00
Łupiński Mateusz 1018 M 1992 Białystok Męźczyźni M2 Sektor 3 828.7602 11:50:00
Malinowski Zenon 557 M 1956 Łomża Męźczyźni M6 Sektor 3 819.3320 11:50:00
Markowski Kacper 1578 M 1999 Łopienie-Jeże Orlik Sektor 1 961.5739 11:50:00
Masłowski Andrzej 899 M 1971 Karakule Męźczyźni M4 Sprint-Rowery.pl Sektor 1 903.5494 11:50:00
Masłowski Sławomir 888 M 1969 Karakule Męźczyźni M5 Sprint-Rowery.pl Sektor 2 873.6484 11:50:00
Mikielski Witold 38 M 1988 Olsztynek Męźczyźni M2 Sektor 1 920.0681 11:50:00
Murygin Andrei 2 M 1979 Grodno Męźczyźni M3 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Sektor 1 973.3801 11:50:00
Muryhin Viktor 905 M 1975 Grodno Męźczyźni M4 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Sektor 1 909.6921 11:50:00
Niksa Michał 2200 M 1976 Białystok Męźczyźni M4 Sektor 4 0.0000 11:50:00
Osadkowski Jarosław 1001 M 1968 Białystok Męźczyźni M5 Sektor 4 674.9869 11:50:00
Oziunas Justas 2051 M 1985 Vilnius Męźczyźni M3 BIKEXPERT Cycling team Sektor 1 936.2457 11:50:00
Pacevicius Sarunas 1 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 SM Gaja Sektor 1 1000.0000 11:50:00
PETROV Grigoriy 192 M 1992 Grodno Męźczyźni M2 Sektor 1 936.2299 11:50:00
Pileckas Ovidijus 2055 M 1992 Wilno Męźczyźni M2 BIKEXPERT Cycling team Sektor 4 0.0000 11:50:00
Pilichowski Wojciech 998 M 1971 Białystok Męźczyźni M4 Sektor 3 792.9224 11:50:00
Pinaitis Marius 2052 M 1991 Wilno Męźczyźni M2 BIKEXPERT Cycling team Sektor 1 982.5725 11:50:00
Plyciuraitis Plycius Martynas 2059 M 1978 Wilno Męźczyźni M4 BIKEXPERT Cycling team Sektor 4 708.3071 11:50:00
Poguda Andrej 581 M 1980 Vilnius Męźczyźni M3 BIKEXPERT Cycling team Sektor 2 890.8307 11:50:00
Povilaitis Darius 2057 M 1981 Vilnius Męźczyźni M3 BIKEXPERT Cycling team Sektor 4 0.0000 11:50:00
Ptasiński Adam 300 M 1975 Czarna Białostocka Męźczyźni M4 Sektor 2 892.4419 11:50:00
Remeika Arturas 2054 M 1978 Wilno Męźczyźni M4 BIKEXPERT Cycling team Sektor 1 961.3119 11:50:00
Rożko Adam 306 M 1967 Męźczyźni M5 Sektor 3 799.3085 11:50:00
Ruchlicki Stanisław 567 M 1983 Kleosin Męźczyźni M3 Sektor 2 850.6699 11:50:00
Rynkiewicz Mariusz 741 M 1978 Łyse Męźczyźni M4 Sektor 2 851.8071 11:50:00
Siemieniuk Krzysztof 1566 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 Sektor 3 773.4112 11:50:00
Sobolewski Krzysztof 900 M 1968 Fasty Męźczyźni M5 Sektor 2 859.8936 11:50:00
Sosna Andrzej 500 M 1970 Niewodnica Korycka Męźczyźni M5 Sektor 2 844.3555 11:50:00
Suhak Tomasz 804 M 1978 Białystok Męźczyźni M4 Sektor 1 944.1691 11:50:00
Surawski Tomasz 172 M 1985 Białystok Męźczyźni M3 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Sektor 1 918.8937 11:50:00
Szymański Sylwester 661 M 1959 Suwałki Męźczyźni M6 Sektor 2 844.9127 11:50:00
Trimailovas Povilas 457 M 1993 Druskininkai Męźczyźni M2 Dviratai-Daistatus Sektor 2 862.2692 11:50:00
Trimailovas Valerijus 862 M 1965 Druskininkai Męźczyźni M5 Sektor 3 799.8297 11:50:00
Tumelevich Mikhail 571 M 1971 Grodno Męźczyźni M4 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Sektor 1 905.0313 11:50:00
Tuszyński Tomasz 330 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 Sektor 2 894.6541 11:50:00
Wojnar Jędrzej 278 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 LATO WORKS Sektor 4 716.6273 11:50:00
Wójtowicz Wiesław 136 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 Sektor 2 876.8558 11:50:00
Wolanin Janusz 122 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 Sektor 3 819.3813 11:50:00
Zakrzewski Dariusz 770 M 1961 Białystok Męźczyźni M5 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Sektor 1 978.5725 11:50:00


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać WYŁĄCZNIE drogą mailową w ciągu 3 dni: wyniki@maratonykresowe.pl