Typy wyników
Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:
Lp Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Czas Punkty Prędkość średnia
1 Gindorowicz Wiktor 77 M 1995 Wasilków Męźczyźni M1 AbsoluteBikes.pl Team 02:13:50
1000.000 25.55 km/h
2 Krysiewicz Piotr 1 M 1999 Białystok Męźczyźni M1 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:13:50
999.991 25.55 km/h
3 Edgaras Svegzda 885 M 2001 Kowno Męźczyźni M1 Sprint-Rowery.pl 02:13:51
999.894 25.55 km/h
4 Arciszewski Paweł 3 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 02:13:54
999.580 25.54 km/h
5 Pacevicius Sarunas 1944 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 Sprint-Rowery.pl 02:13:56
999.297 25.54 km/h
6 Zawadzki Marcin 906 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:15:05
990.813 25.32 km/h
7 Muśko Patryk 2592 M 1997 Grabówka Męźczyźni M1 02:17:29
973.429 24.88 km/h
8 Kustinsky Victar 594 M 1991 Grodno Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:17:58
970.054 24.79 km/h
9 Tuszyński Tomasz 330 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 BLU Team Refleks 02:21:31
945.710 24.17 km/h
10 Wójtowicz Wiesław 136 M 1968 Chełm Męźczyźni M4 02:22:40
938.123 23.97 km/h
11 Cimoszuk Ryszard 990 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 02:25:24
920.435 23.52 km/h
12 Chachaj Adam 125 M 1979 Krasnystaw Męźczyźni M3 02:26:25
914.129 23.36 km/h
13 Pawluk Wiesław 126 M 1971 Chełm Męźczyźni M4 02:28:56
898.612 22.96 km/h
14 Tumelevich Mikhail 571 M 1971 Grodno Męźczyźni M4 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:28:59
898.381 22.96 km/h
15 Cieciera Maciej 2580 M 1978 Halinów Męźczyźni M3 02:29:03
897.956 22.95 km/h
16 Zych Wojciech 29 M 1982 Białystok Męźczyźni M3 02:29:17
896.537 22.91 km/h
17 Klimowicz Damian 1003 M 1998 Białystok Męźczyźni M1 02:31:10
885.357 22.62 km/h
18 Shakurau Aliaksandr 475 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 Sprint-Rowery.pl 02:32:35
877.190 22.41 km/h
19 Kraska Arkadiusz 208 M 1977 Puławy Męźczyźni M3 ATOL-BIKE PUŁAWY 02:35:58
858.138 21.93 km/h
20 Stękiel Jerzy 2278 M 1965 Warszawa Męźczyźni M4 Goggle Pro Active Eyewear 02:36:16
856.474 21.89 km/h
21 Ruchlicki Stanisław 2290 M 1983 Kleosin Męźczyźni M3 02:36:44
853.953 21.82 km/h
22 Radziszewski Rafał 1526 M 1987 Siemiatycze Męźczyźni M2 02:37:08
851.784 21.76 km/h
23 Charkiewicz Jan 30 M 1958 Białystok Męźczyźni M5 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:37:52
847.779 21.66 km/h
24 Turak Robert 973 M 1972 Puławy Męźczyźni M4 ATOL-BIKE PUŁAWY 02:37:58
847.280 21.65 km/h
25 Mantiuk Andrzej 1006 M 1974 Karakule Męźczyźni M4 02:38:02
846.868 21.64 km/h
26 Zawadzki Grzegorz 688 M 1967 Białystok Męźczyźni M4 Sprint-Rowery.pl 02:38:41
843.453 21.55 km/h
27 Cichosz Marcin 2571 M 1975 Łuków Męźczyźni M3 Rowerowy Łuków 02:39:50
837.340 21.40 km/h
28 Surawski Tomasz 172 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:41:02
831.129 21.24 km/h
29 Gajda Łukasz 21 M 1984 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 02:43:52
816.748 20.87 km/h
30 Sosna Andrzej 500 M 1970 Niewodnica Korycka Męźczyźni M4 02:46:33
803.604 20.53 km/h
31 Kwiatkowski Robert 784 M 1968 Piątnica Męźczyźni M4 02:47:03
801.187 20.47 km/h
32 Rękawek Grzegorz 2618 M 1974 Siedlce Męźczyźni M4 Triathlon Siedlce Club 02:47:06
800.923 20.47 km/h
33 Bondaruk Adam 463 M 1978 Hajnówka Męźczyźni M3 Hajnówka Biega 02:48:55
792.361 20.25 km/h
34 Ajvazi Dawid 83 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 02:49:17
790.585 20.20 km/h
35 Siemieniuk Marcin 2445 M 1983 Białystok Męźczyźni M3 Sprint-Rowery.pl 02:54:31
766.907 19.60 km/h
36 Kaczyński Aleksander 390 M 1982 Łapy Męźczyźni M3 02:57:42
753.159 19.25 km/h
37 Niksa Michał 22 M 1976 Białystok Męźczyźni M3 03:01:38
736.839 18.83 km/h
38 Kieszko Stanisław 2706 M 1991 Lublin Męźczyźni M2 LGK 03:04:15
726.384 18.56 km/h
39 Faszczewski Andrzej 507 M 1975 Białystok Męźczyźni M3 03:05:03
723.261 18.48 km/h
40 Grajczyk Krzysztof 123 M 1974 Chełm Męźczyźni M4 03:09:15
707.223 18.07 km/h
41 Dubatovka Sergej 727 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 VELOMINSK 03:18:08
675.489 17.26 km/h
42 Remeika Arturas 2240 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 BIKEXPERT Cycling team DNF
0.000 0.00 km/h
43 Banaszewski Jacek 1920 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 BLU Team Refleks DNF
0.000 0.00 km/h
44 Rożko Adam 306 M 1967 Białystok Męźczyźni M4 BLU Team Refleks DNF
0.000 0.00 km/h
45 Dąbrowski Seweryn 89 M 1995 Białystok Męźczyźni M1 BLU Team Refleks DNF
0.000 0.00 km/h
46 Zakrzewski Dariusz 5 M 1961 Białystok Męźczyźni M5 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok DNF
0.000 0.00 km/h
47 Murygin Andrei 2 M 1979 Grodno Męźczyźni M3 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok DNF
0.000 0.00 km/h
48 Lansky Kirill 2254 M 1988 Woda mineralna Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
49 PETROV Grigoriy 2484 M 1992 Grodno Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
50 Kasabutski Dzianis 2376 M 1989 Stolbtsy Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
51 Wegier Mikołaj 2707 M 1988 Lublin Męźczyźni M2 Baran Cycling Team DNF
0.000 0.00 km/h


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać WYŁĄCZNIE drogą mailową w ciągu 3 dni: wyniki@maratonykresowe.pl