Typy wyników
Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:
Lp Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Czas Punkty Prędkość średnia
1 Pacevicius Sarunas 1944 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 Sprint-Rowery.pl 02:26:31
1000.000 24.57 km/h
2 Valiauga Arnoldas 2183 M 1992 Vilnius Męźczyźni M2 Colibri Cycling Team 02:28:55
983.898 24.17 km/h
3 Ambrazas Ignas 2651 M 1999 Siauliai Męźczyźni M1 S-Sportas 02:29:05
982.767 24.15 km/h
4 Dolgovas Andrejus 2628 M 1987 Kowno Męźczyźni M2 02:30:55
970.840 23.85 km/h
5 Besago Michail 2656 M 1989 Mińsk Męźczyźni M2 Belarus 02:30:55
970.811 23.85 km/h
6 Civilis Elijus 2640 M 1981 Wilno Męźczyźni M3 Top Team Cycling 02:31:31
966.950 23.76 km/h
7 Kovaliovas Edgaras 2286 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Top Team 02:33:28
954.652 23.46 km/h
8 Remeika Arturas 2240 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 BIKEXPERT Cycling team 02:35:11
944.169 23.20 km/h
9 Balanaitis Arminas 2662 M 1987 Vilnius Męźczyźni M2 Impuls Racing Team 02:35:18
943.407 23.18 km/h
10 Zlatkus Mindaugas 2555 M 1976 Kowno Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 02:36:00
939.145 23.08 km/h
11 Natalevicius Paulius 2242 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Colibri Cycling Team 02:36:11
938.051 23.05 km/h
12 Edgaras Svegzda 885 M 2001 Kowno Męźczyźni M1 Sprint-Rowery.pl 02:37:34
929.843 22.85 km/h
13 Gelzinis Jonas 2450 M 1988 Kaunas Męźczyźni M2 Impuls Racing Team 02:38:04
926.950 22.78 km/h
14 Astrauskas Linas 2658 M 1988 WILNO Męźczyźni M2 Chain Gang 02:39:20
919.571 22.59 km/h
15 Zemaitaitis Audrius 2660 M 1991 Vilnius Męźczyźni M2 Colibri Cycling Team 02:39:34
918.161 22.56 km/h
16 Borovik Nikita 2630 M 1999 Mińsk Męźczyźni M1 Belarus 02:40:42
911.722 22.40 km/h
17 Kazlauskas Mindaugas 2700 M 1981 Wilno Męźczyźni M3 SWEDBANK 02:41:41
906.208 22.27 km/h
18 Karaska Ridas 2465 M 1976 Kaunas Męźczyźni M3 S-Sportas 02:42:01
904.274 22.22 km/h
19 Zalesskiy Aleksey 2634 M 1984 Lida Męźczyźni M3 02:42:23
902.282 22.17 km/h
20 Kazakevicius Arturas 2467 M 1992 Kaunas Męźczyźni M2 Dviratai-Daistatus 02:43:04
898.449 22.08 km/h
21 Andrasiunas Petras 2661 M 1983 Wilno Męźczyźni M3 SK S-Sportas 02:43:40
895.149 22.00 km/h
22 Ziukas Mindaugas 2033 M 1979 Wilno Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 02:43:49
894.413 21.98 km/h
23 Paceviciene (Latozaite) Silvija 1045 K 1993 Kupiskis Kobiety Open Sprint-Rowery.pl 02:44:01
1000.000 21.95 km/h
24 Naujalis Zilvinas 2481 M 1978 Vilnius Męźczyźni M3 02:44:10
892.492 21.93 km/h
25 Gritenas Mantas 2532 M 1981 Kaunas Męźczyźni M3 S-Sportas 02:44:28
890.801 21.89 km/h
26 Mukas Gediminas 2597 M 1981 Vilnius Męźczyźni M3 02:47:12
876.306 21.53 km/h
27 Barniskis Julius 2288 M 1988 Wilno Męźczyźni M2 Jokers-Santa Monica Networks 02:47:52
872.826 21.45 km/h
28 Norkevicius Andrius 2485 M 1975 Wilno Męźczyźni M3 Colibri Cycling Team 02:48:16
870.751 21.39 km/h
29 KIELA DAINIUS 2645 M 1972 VILNIUS Męźczyźni M4 S-Sportas 02:48:25
869.974 21.38 km/h
30 Ignatavicius Albertas 2642 M 1991 Vilnius Męźczyźni M2 Montis Magia 02:48:35
869.086 21.35 km/h
31 PETROV Grigoriy 2484 M 1992 Grodno Męźczyźni M2 02:48:42
868.482 21.34 km/h
32 Zakreuski Yauheni 2251 M 1998 Grodno Męźczyźni M1 02:48:49
867.911 21.32 km/h
33 STAISIUNAS REMIGIJUS 2553 M 1979 Wilno Męźczyźni M3 IMPULS 02:49:35
864.002 21.23 km/h
34 Gervickas Giedrius 2451 M 1977 Wilno Męźczyźni M3 Focus Vilnius 02:50:51
857.563 21.07 km/h
35 Sobal Artsiom 557 M 1984 Mińsk Męźczyźni M3 Ximik Team 02:52:41
848.429 20.85 km/h
36 Snioka Robertas 2573 M 1978 Judupe Męźczyźni M3 02:53:29
844.524 20.75 km/h
37 Vaivilavicius Audris 2564 M 1973 KAUNAS Męźczyźni M4 Dviratai-Daistatus 02:55:38
834.186 20.50 km/h
38 Heinas Egidijus 2547 M 1984 Taurage Męźczyźni M3 Dviratai-Daistatus 02:55:39
834.106 20.50 km/h
39 Radziunas Dainius 2256 M 1985 Vilnius Męźczyźni M2 Ultrabike-Everest Team 02:55:39
834.101 20.50 km/h
40 Sandaris Aurimas 2406 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 02:56:27
830.374 20.40 km/h
41 Janenas Martynas 2456 M 1985 Wilno Męźczyźni M2 BIKEXPERT Cycling team 02:56:45
828.922 20.37 km/h
42 Slobodko Dmitry 607 M 1984 Mińsk Męźczyźni M3 Ximik Team 02:56:49
828.597 20.36 km/h
43 UTKINAS MARTYNAS 2461 M 1986 WILNO Męźczyźni M2 02:56:53
828.282 20.35 km/h
44 Obelenis Kestutis 2590 M 1981 Kaunas Męźczyźni M3 Dviratai-Daistatus 02:57:52
823.762 20.24 km/h
45 Cicasovas Aleksandras 2444 M 1992 Vilnius Męźczyźni M2 Impuls Racing Team 02:58:22
821.428 20.18 km/h
46 Jukna Andrius 2655 M 1985 Vilnius Męźczyźni M2 02:58:29
820.899 20.17 km/h
47 Lansky Kirill 2254 M 1988 Woda mineralna Męźczyźni M2 02:58:30
820.805 20.17 km/h
48 Sigitas Simoliunas 2575 M 1981 Wilno Męźczyźni M3 02:58:35
820.411 20.16 km/h
49 Naruskevic Tomas 2629 M 1980 Wilno Męźczyźni M3 02:59:23
816.739 20.07 km/h
50 Macijauskas Azuolas 2372 M 1999 Wilno Męźczyźni M1 03:04:06
795.814 19.55 km/h
51 Ladyga Paulius 2544 M 1987 Wilno Męźczyźni M2 03:04:36
793.712 19.50 km/h
52 Zaubidovas Viktoras 2603 M 1984 Vilnius Męźczyźni M3 Colibri Cycling Team 03:04:56
792.236 19.47 km/h
53 Mejlunas Ovidjus 2517 M 1986 Vilnius Męźczyźni M2 03:05:48
788.565 19.38 km/h
54 Rudys Jonas 2577 M 1980 VILNIUS Męźczyźni M3 Chain Gang 03:06:10
787.008 19.34 km/h
55 Cerniavicius Romanas 2441 M 1972 Wilno Męźczyźni M4 BIKEXPERT Cycling team 03:06:45
784.572 19.28 km/h
56 Tsalahuz Yulya 748 K 1996 Mińsk Kobiety Open Belarus 03:07:50
873.247 19.17 km/h
57 Valancius Modestas 2563 M 1992 Kaunas Męźczyźni M2 03:08:26
777.560 19.10 km/h
58 Vaitkevicius Tomas 2565 M 1985 Kowno Męźczyźni M2 Dviratai-Daistatus 03:08:26
777.557 19.10 km/h
59 Morkunas Andrius 2596 M 1990 Kaunas Męźczyźni M2 Dviratai-Daistatus 03:08:26
777.554 19.10 km/h
60 Petrauskiene Tatjana 2589 K 1988 Wilno Kobiety Open 03:08:46
868.904 19.07 km/h
61 Plyciuraitis Plycius Martynas 2584 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 BIKEXPERT Cycling team 03:08:58
775.339 19.05 km/h
62 Lukas Balasevicius 2508 M 1994 Kaunas Męźczyźni M2 S-Sportas 03:10:21
769.743 18.91 km/h
63 Miezelis Vytautas 2477 M 1992 Panevezys Męźczyźni M2 Panevezio klubas Dviraciai 03:10:55
767.442 18.86 km/h
64 Mikhasiuk Yauheni 2530 M 2000 Brześć Męźczyźni M1 BREST 03:11:16
765.992 18.82 km/h
65 Griskevicius Julius 2454 M 1976 Vilnius Męźczyźni M3 Zanzibaro Zuikis 03:11:57
763.290 18.75 km/h
66 Petrauskas Liudvikas 2490 M 1994 Vilnius Męźczyźni M2 03:11:58
763.216 18.75 km/h
67 Aleksandrow Radosław 2471 M 1996 Niemenczyn Męźczyźni M1 Szkoła Sportowa Samorządu Rejonu Wileńskiego 03:12:01
763.051 18.75 km/h
68 Janulevicius Tomas 2657 M 1976 Kaunas Męźczyźni M3 Best Team Init 03:12:01
763.014 18.75 km/h
69 Mantiuk Andrzej 1006 M 1974 Karakule Męźczyźni M4 03:12:25
761.427 18.71 km/h
70 Kizevicius Romas 2469 M 1972 Kaunas Męźczyźni M4 03:14:13
754.404 18.54 km/h
71 Ceponis Paulius 2507 M 1988 Ignalino Męźczyźni M2 NO TEAM 03:14:38
752.747 18.50 km/h
72 Jursenas Ricardas 2512 M 1960 Wilno Męźczyźni M5 Ignalinos Dviraciu Klubas 03:14:52
751.875 18.47 km/h
73 Kałasznikowa Anna 2534 K 1999 Brześć Kobiety Open BREST 03:15:19
839.759 18.43 km/h
74 Kubilius Evaldas 2604 M 1980 Vilnius Męźczyźni M3 Colibri Cycling Team 03:16:36
745.245 18.31 km/h
75 Sosna Andrzej 500 M 1970 Niewodnica Korycka Męźczyźni M4 03:17:47
740.776 18.20 km/h
76 Povilaitis Darius 2519 M 1981 Vilnius Męźczyźni M3 03:18:28
738.248 18.14 km/h
77 Kazakevicite Viktrija 2653 K 2000 Lentuaris Kobiety Open IMPULS 03:19:37
821.695 18.03 km/h
78 Pileckas Ovidijus 2588 M 1992 Wilno Męźczyźni M2 BIKEXPERT Cycling team 03:20:11
731.917 17.98 km/h
79 Koronkevicius Giedrius 2470 M 1978 Kaunas Męźczyźni M3 Dviratai-Daistatus 03:30:04
697.478 17.14 km/h
80 Nariunas Giedrius 2261 M 1976 Vilnius Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
81 Papov Aliaksandr 144 M 1994 Minsk Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
82 Auglys Alvydas 2664 M 1985 Ukmerge Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
83 Cernevicius Rolandas 2440 M 1976 Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
84 LUKSAS TAUTVYDAS 2330 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 MTBCC team DNF
0.000 0.00 km/h
85 Pociute - Kurlaviciene Edita 2583 K 1986 Kaunas Kobiety Open S-Sportas DNF
0.000 0.00 km/h
86 Mickus Dovydas 2219 M 1991 Wilno Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
87 Baksys Gediminas 2654 M 1990 Wilno Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
88 Majaras Arturas 2522 M 1984 Vilnius Męźczyźni M3 Montis Magia DNF
0.000 0.00 km/h
89 Mereckas Giedrius 2641 M 1985 Męźczyźni M2 Velonova-- Bioracer cycling team DNF
0.000 0.00 km/h
90 Kustinsky Victar 594 M 1991 Grodno Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok DNF
0.000 0.00 km/h
91 Michailovas Sergius 2518 M 1977 Vilnius Męźczyźni M3 Impuls Racing Team DNF
0.000 0.00 km/h
92 Vysniauskas Stanislovas 2542 M 1977 Wilno Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
93 Grazulis Antanas 2504 1994 Vilnius Męźczyźni M2 Bike Expert DNF
0.000 0.00 km/h
94 Tarabrinas Liutauras 2523 M 1978 Vilnius Męźczyźni M3 Colibri Cycling Team DNF
0.000 0.00 km/h
95 Zarauskas Dainius 2524 M 1972 Wilno Męźczyźni M4 Kitas reikalas DNF
0.000 0.00 km/h
96 Maiselis Jonas 2637 M 1992 Vilnius Męźczyźni M2 S-Sportas DNF
0.000 0.00 km/h
97 Manikas Domas 2397 M 1991 Poniewież Męźczyźni M2 Impuls Racing Team DNF
0.000 0.00 km/h
98 Kertenyte Kornelija 2395 K 2001 Ziezmariai Kobiety Open DNF
0.000 0.00 km/h
99 Akelaitis Vainius 2414 M 1989 NIEMENCZYN Męźczyźni M2 Szkoła Sportowa Samorządu Rejonu Wileńskiego DNF
0.000 0.00 km/h


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać WYŁĄCZNIE drogą mailową w ciągu 3 dni: wyniki@maratonykresowe.pl