Typy wyników
Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:
Lp Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Czas Punkty Prędkość średnia
1 Krysiewicz Piotr 1 M 1999 Białystok Męźczyźni M1 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:16:07
1000.000 24.68 km/h
2 Gindorowicz Wiktor 77 M 1995 Wasilków Męźczyźni M1 AbsoluteBikes.pl Team 02:16:08
999.965 24.68 km/h
3 Kustinsky Victar 594 M 1991 Grodno Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:18:15
984.661 24.30 km/h
4 Bielecki Łukasz 669 M 1981 Warszawa Męźczyźni M3 Absolute Bike Team 02:18:15
984.639 24.30 km/h
5 Zlatkus Mindaugas 2555 M 1976 Kowno Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 02:18:16
984.494 24.30 km/h
6 Wróblewski Michał 2558 M 1988 Giżycko Męźczyźni M2 Szprycha Giżycko 02:18:16
984.475 24.30 km/h
7 Natalevicius Paulius 2242 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Colibri Cycling Team 02:18:40
981.665 24.23 km/h
8 Kindrasz Krzysztof 2723 M 1981 Giżycko Męźczyźni M3 Szprycha Giżycko 02:19:05
978.764 24.16 km/h
9 Serbintas Mantas 2680 M 1988 Vilnius Męźczyźni M2 Colibri Cycling Team 02:20:47
966.935 23.87 km/h
10 Banaszewski Jacek 1920 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 BLU Team Refleks 02:20:48
966.738 23.86 km/h
11 Zawadzki Marcin 906 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:23:13
950.451 23.46 km/h
12 Murygin Andrei 2 M 1979 Grodno Męźczyźni M3 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:24:38
941.126 23.23 km/h
13 Nadany Mariusz 94 M 1990 Sokółka Męźczyźni M2 Sokólski Klub Kolarski Sokół 02:24:39
941.086 23.23 km/h
14 Tumelevich Mikhail 571 M 1971 Grodno Męźczyźni M4 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:24:57
939.113 23.18 km/h
15 Zych Wojciech 29 M 1982 Białystok Męźczyźni M3 02:29:37
909.820 22.46 km/h
16 Siemieniuk Marcin 2445 M 1983 Białystok Męźczyźni M3 Sprint-Rowery.pl 02:29:37
909.774 22.46 km/h
17 Świaniewicz Paweł 2662 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 02:30:08
906.692 22.38 km/h
18 Shakurau Aliaksandr 475 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 Sprint-Rowery.pl 02:30:25
904.981 22.34 km/h
19 Radziunas Dainius 2256 M 1985 Vilnius Męźczyźni M2 Ultrabike-Everest Team 02:30:50
902.438 22.28 km/h
20 Vaivilavicius Audris 2564 M 1973 KAUNAS Męźczyźni M4 Dviratai-Daistatus 02:30:52
902.298 22.27 km/h
21 Podeszwa Wiesław 2304 M 1958 Ostrołęka Męźczyźni M5 02:30:53
902.143 22.27 km/h
22 Klimowicz Damian 1003 M 1998 Białystok Męźczyźni M1 02:30:57
901.732 22.26 km/h
23 Mantiuk Andrzej 1006 M 1974 Karakule Męźczyźni M4 02:30:57
901.730 22.26 km/h
24 Rogalski Franciszek 331 M 1960 Białystok Męźczyźni M5 BLU Team Refleks 02:33:43
885.577 21.86 km/h
25 Masłowski Sławomir 888 M 1969 Karakule Męźczyźni M4 Sprint-Rowery.pl 02:33:55
884.376 21.83 km/h
26 KIELA DAINIUS 2720 M 1972 VILNIUS Męźczyźni M4 S-Sportas 02:35:55
873.088 21.55 km/h
27 Surawski Tomasz 172 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:38:24
859.402 21.21 km/h
28 Kertenyte Kornelija 2395 K 2001 Ziezmariai Kobiety Open Sprint-Rowery.pl 02:38:31
1000.000 21.20 km/h
29 Sosna Andrzej 500 M 1970 Niewodnica Korycka Męźczyźni M4 02:40:25
848.584 20.95 km/h
30 Gabrylewicz Kazimierz 2441 M 1961 Ełk Męźczyźni M5 02:40:32
847.946 20.93 km/h
31 Krisciunas Robertas 2454 M 1976 Kłajpeda Męźczyźni M3 MTBCC team 02:40:43
846.966 20.91 km/h
32 Zarauskas Dainius 2524 M 1972 Wilno Męźczyźni M4 Kitas reikalas 02:42:11
839.318 20.72 km/h
33 Zawadzki Grzegorz 688 M 1967 Białystok Męźczyźni M4 Sprint-Rowery.pl 02:42:26
838.040 20.69 km/h
34 Dąbrowski Seweryn 89 M 1995 Białystok Męźczyźni M1 BLU Team Refleks 02:45:25
822.901 20.31 km/h
35 Kurdej Krzysztof 2282 M 1969 Mińsk Mazowiecki Męźczyźni M4 Alpejskie Mamuty 02:45:57
820.239 20.25 km/h
36 Supiński Janusz 1009 M 1959 Prostki Męźczyźni M5 02:46:44
816.422 20.15 km/h
37 Charkiewicz Jan 30 M 1958 Białystok Męźczyźni M5 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:46:44
816.402 20.15 km/h
38 Ajvazi Dawid 83 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 02:47:44
811.531 20.03 km/h
39 Sikora Paweł 2237 M 1982 Ostrów Mazowiecka Męźczyźni M3 Bikeholic Team 02:48:18
808.797 19.96 km/h
40 Augulis Donatas 2372 M 1982 Wilno Męźczyźni M3 DRYM TYM 02:48:27
808.112 19.95 km/h
41 Rękawek Grzegorz 2618 M 1974 Siedlce Męźczyźni M4 Triathlon Siedlce Club 02:48:42
806.867 19.92 km/h
42 Jatelnicki Olgierd 2475 M 1972 Kamionka Męźczyźni M4 02:48:48
806.431 19.91 km/h
43 SADOWSKI KRZYSZTOF 112 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 Équipe de fou 02:49:41
802.192 19.80 km/h
44 Różański Marcin 2507 M 1975 Tarnowski Góry Męźczyźni M3 Konica Minolta 02:50:18
799.293 19.73 km/h
45 Nariunas Giedrius 2261 M 1976 Vilnius Męźczyźni M3 02:50:45
797.203 19.68 km/h
46 Saprykin Eduard 2504 M 1962 Klaipeda Męźczyźni M5 MTBCC team 02:53:40
783.815 19.35 km/h
47 Biedermann Tomasz "Easy" 901 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 03:01:16
750.976 18.54 km/h
48 Osadkowski Jarosław 1001 M 1968 Grajewo Męźczyźni M4 03:22:04
673.681 16.63 km/h
49 Ruchlicki Stanisław 2290 M 1983 Kleosin Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
50 Remeika Arturas 2240 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 BIKEXPERT Cycling team DNF
0.000 0.00 km/h
51 Gajda Łukasz 21 M 1984 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou DNF
0.000 0.00 km/h
52 Rożko Adam 306 M 1967 Białystok Męźczyźni M4 BLU Team Refleks DNF
0.000 0.00 km/h
53 Lansky Kirill 2254 M 1988 Woda mineralna Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
54 PETROV Grigoriy 2484 M 1992 Grodno Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
55 Zakreuski Yauheni 2251 M 1998 Grodno Męźczyźni M1 DNF
0.000 0.00 km/h
56 Janus Dawid 2602 M 1983 Kętrzyn Męźczyźni M3 ZUZKA RACING TEAM DNF
0.000 0.00 km/h
57 Kaczyński Aleksander 390 M 1982 Łapy Męźczyźni M3 Rzeźnik DNF
0.000 0.00 km/h
58 Norkevicius Andrius 2485 M 1975 Wilno Męźczyźni M3 Colibri Cycling Team DNF
0.000 0.00 km/h
59 Imbrasas Romualds 2451 M 1987 Wilno Męźczyźni M2 Everest-Ultra-Bike Team DNF
0.000 0.00 km/h


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać WYŁĄCZNIE drogą mailową w ciągu 3 dni: wyniki@maratonykresowe.pl