Typy wyników
Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:
Lp Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Czas Punkty Prędkość średnia
1 Pacevicius Sarunas 2630 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 Sprint-Rowery.pl 01:56:07
1000.000 26.87 km/h
2 Gindorowicz Wiktor 77 M 1995 Wasilków Męźczyźni M1 AbsoluteBikes.pl Team 01:56:39
995.319 26.75 km/h
3 Sienko Marcin 2637 M 1982 Treszpol Męźczyźni M3 BSK Miód Kozacki 01:56:40
995.268 26.74 km/h
4 Kryński Piotr 96 M 2001 Białystok Męźczyźni M1 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 01:56:53
993.334 26.69 km/h
5 Krysiewicz Piotr 1 M 1999 Białystok Męźczyźni M1 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 01:57:29
988.318 26.56 km/h
6 Ulman Andrzej 2230 M 1984 Przeworsk Męźczyźni M3 01:57:41
986.711 26.51 km/h
7 Kustinsky Victar 594 M 1991 Grodno Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 01:57:41
986.705 26.51 km/h
8 Remeika Arturas 2240 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 BIKEXPERT Cycling team 01:58:09
982.730 26.41 km/h
9 Zawadzki Marcin 906 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:01:42
954.023 25.64 km/h
10 Zakrzewski Dariusz 5 M 1961 Białystok Męźczyźni M5 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:01:43
953.986 25.63 km/h
11 Bury Marek 2661 M 1974 Biłgoraj Męźczyźni M4 BSK Miód Kozacki 02:04:50
930.138 24.99 km/h
12 Rostek Jerzy 2641 M 1964 Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) Męźczyźni M5 Erkado Racing Team Kraśnik 02:04:50
930.102 24.99 km/h
13 Wójtowicz Wiesław 136 M 1968 Chełm Męźczyźni M4 02:04:51
929.981 24.99 km/h
14 Pawluk Wiesław 126 M 1971 Chełm Męźczyźni M4 02:04:51
929.979 24.99 km/h
15 Chachaj Adam 125 M 1979 Krasnystaw Męźczyźni M3 02:04:51
929.976 24.99 km/h
16 Paceviciene (Latozaite) Silvija 1045 K 1993 Kupiskis Kobiety Open Sprint-Rowery.pl 02:06:28
1000.000 24.67 km/h
17 Jachorek Mirosław 2657 M 1980 Zamość Męźczyźni M3 Roztocze Cycling Team 02:07:25
911.257 24.49 km/h
18 Cimoszuk Ryszard 990 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 02:07:27
910.987 24.48 km/h
19 Edgaras Svegzda 885 M 2001 Kowno Męźczyźni M1 Sprint-Rowery.pl 02:09:02
899.874 24.18 km/h
20 Latański Sławomir 2583 M 1993 Rzeczyca Mokra Męźczyźni M2 Mżawka Rzeczyca 02:09:57
893.564 24.01 km/h
21 Cieślak Michał 2577 M 1993 Karczew Męźczyźni M2 02:10:37
888.995 23.89 km/h
22 Radziszewski Rafał 1526 M 1987 Siemiatycze Męźczyźni M2 02:10:37
888.975 23.89 km/h
23 Cieciera Maciej 2580 M 1978 Halinów Męźczyźni M3 02:10:38
888.889 23.88 km/h
24 Stękiel Jerzy 2278 M 1965 Warszawa Męźczyźni M4 Goggle Pro Active Eyewear 02:10:39
888.727 23.88 km/h
25 Michalski Michał 2571 M 1997 Elizówka Męźczyźni M1 ETI LKKG 02:10:46
887.939 23.86 km/h
26 Orzeł Grzegorz 291 M 1981 Radawiec Duży Męźczyźni M3 02:11:06
885.651 23.80 km/h
27 Żebrowski Krzysztof 7 M 1998 Suwałki Męźczyźni M1 02:11:22
883.902 23.75 km/h
28 Grajczyk Krzysztof 123 M 1974 Chełm Męźczyźni M4 02:14:10
865.424 23.25 km/h
29 Ruchlicki Stanisław 2290 M 1983 Kleosin Męźczyźni M3 Britenet 02:15:06
859.511 23.09 km/h
30 Iliaszuk Łukasz 604 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 02:16:31
850.565 22.85 km/h
31 Sosna Andrzej 500 M 1970 Niewodnica Korycka Męźczyźni M4 02:17:51
842.316 22.63 km/h
32 Borowski Kamil 2621 M 1991 Żółtańce Kolonia Męźczyźni M2 02:18:58
835.515 22.45 km/h
33 Raczkiewic Mariusz 2651 M 1975 Tomaszów Lubelski Męźczyźni M3 Roztocze Cycling Team 02:19:32
832.112 22.36 km/h
34 Sviatoslav Stepanov 1422 M 1988 Gomel Męźczyźni M2 Yellow Submarine 02:19:59
829.434 22.29 km/h
35 Kertenyte Kornelija 2395 K 2001 Ziezmariai Kobiety Open Sprint-Rowery.pl 02:20:34
899.654 22.20 km/h
36 Rusowicz Waldemar 2645 M 1955 Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) Męźczyźni M5 Erkado Racing Team Kraśnik 02:21:56
818.072 21.98 km/h
37 Andrzejczuk Piotr 2508 M 1970 Warszawa Męźczyźni M4 Bank Pekao Team 02:24:01
806.262 21.66 km/h
38 Charkiewicz Jan 30 M 1958 Białystok Męźczyźni M5 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:24:08
805.599 21.65 km/h
39 Muryhin Viktor 905 M 1975 Grodno Męźczyźni M3 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:25:31
797.945 21.44 km/h
40 Niksa Michał 22 M 1976 Białystok Męźczyźni M3 02:25:34
797.707 21.43 km/h
41 Knapik Tomasz 2629 M 1987 Biłgoraj Męźczyźni M2 BSK Miód Kozacki 02:26:07
794.663 21.35 km/h
42 Futymski Mirosław 2683 M 1956 Biłgoraj Męźczyźni M5 BSK Miód Kozacki 02:26:07
794.631 21.35 km/h
43 Ajvazi Dawid 83 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 02:27:38
786.526 21.13 km/h
44 Chabuda Sławomir 2631 M 1959 Kraśnik Męźczyźni M5 Erkado Racing Team Kraśnik 02:28:27
782.149 21.02 km/h
45 Latański Tomasz 2440 M 1983 Rzeczyca Mokra Męźczyźni M3 Mżawka Rzeczyca 02:29:53
774.709 20.82 km/h
46 Rożko Adam 306 M 1967 Białystok Męźczyźni M4 BLU Team Refleks 02:29:54
774.627 20.81 km/h
47 Niedźwiedzki Jarosław 2454 M 1977 Biłgoraj Męźczyźni M3 Model Bike Team 02:29:54
774.610 20.81 km/h
48 Kwiatkowski Robert 784 M 1968 Piątnica Męźczyźni M4 02:34:00
753.966 20.26 km/h
49 Wolanin Janusz 122 M 1968 Chełm Męźczyźni M4 02:35:49
745.201 20.02 km/h
50 Herc Sławomir 2507 M 1968 Tomaszów Lubelski Męźczyźni M4 Roztocze Cycling Team 02:37:10
738.824 19.85 km/h
51 Grzegorczuk Tomasz 469 M 1973 Warszawa Męźczyźni M4 02:37:16
738.298 19.84 km/h
52 Wolan Tomasz 2329 M 1979 Świdnik Męźczyźni M3 02:39:53
726.243 19.51 km/h
53 Błaszczak Katarzyna 118 K 1986 Chełm Kobiety Open 02:49:43
745.171 18.38 km/h
54 Zieliński Patryk 2682 M 1988 Brzeziny Męźczyźni M2 02:50:37
680.570 18.29 km/h
55 Januszkiewicz Michał 2723 M 1982 Warszawa Męźczyźni M3 02:51:04
678.790 18.24 km/h
56 Gęca Rafał 2640 M 1977 Lublin Męźczyźni M3 03:01:37
639.367 17.18 km/h
57 Chowra Jakub 2627 M 1985 Chełm Męźczyźni M2 JEZUS CHRYSTUS TEAM 03:02:57
634.660 17.05 km/h
58 Surawski Tomasz 172 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok DNF
0.000 0.00 km/h
59 Grabias Ireneusz 2658 M 1977 Biłgoraj Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
60 Natalevicius Paulius 2242 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Colibri Cycling Team DNF
0.000 0.00 km/h
61 Tecław Radosław 2654 M 1988 Bydgoszcz Męźczyźni M2 ROWERTOUR.COM - Sklep Rowerowy DNF
0.000 0.00 km/h
62 Mantiuk Andrzej 1006 M 1974 Karakule Męźczyźni M4 DNF
0.000 0.00 km/h
63 Klimowicz Damian 1003 M 1998 Białystok Męźczyźni M1 DNF
0.000 0.00 km/h
64 Dziedzia Arkadiusz 813 M 1978 Siemiatycze Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać WYŁĄCZNIE drogą mailową w ciągu 3 dni: wyniki@maratonykresowe.pl