Typy wyników
Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:
Lp Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Czas Punkty Prędkość średnia
1 Krysiewicz Piotr 92 M 1999 Białystok Orlik SM Gaja-Sprint-rowery.pl 01:52:36
1000.000 29.84 km/h
2 Muśko Patryk 87 M 1997 Grabówka Orlik 01:52:36
999.962 29.84 km/h
3 Gindorowicz Wiktor 332 M 1995 Wasilków Orlik Absolute Bike Team 01:52:38
999.793 29.83 km/h
4 Murygin Andrei 2 M 1979 Grodno Męźczyźni M3 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 01:53:36
991.206 29.58 km/h
5 Zawadzki Marcin 906 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 SM Gaja-Sprint-rowery.pl 01:53:36
991.186 29.58 km/h
6 Zakrzewski Dariusz 770 M 1961 Białystok Męźczyźni M5 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 01:53:41
990.502 29.56 km/h
7 Wójtowicz Wiesław 136 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 01:53:41
990.495 29.56 km/h
8 Car Piotr 569 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 01:54:48
980.910 29.27 km/h
9 Mikielski Witold 38 M 1988 Olsztynek Męźczyźni M2 01:56:38
965.482 28.81 km/h
10 Pawluk Wiesław 126 M 1971 Chełm Męźczyźni M4 01:56:40
965.114 28.80 km/h
11 Siemieniuk Marcin 957 M 1983 Białystok Męźczyźni M3 SM Gaja-Sprint-rowery.pl 01:57:33
957.915 28.58 km/h
12 Mitas Jarosław 390 M 1967 Warszawa (Wola) Męźczyźni M5 Klinika Rowerów 01:57:38
957.221 28.56 km/h
13 Chachaj Adam 439 M 1979 Krasnystaw Męźczyźni M3 01:58:16
952.051 28.41 km/h
14 Mantiuk Andrzej 1006 M 1974 Białystok Męźczyźni M4 01:59:19
943.738 28.16 km/h
15 Tumelevich Mikhail 571 M 1971 Grodno Męźczyźni M4 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 01:59:22
943.312 28.15 km/h
16 Suhak Tomasz 804 M 1978 Białystok Męźczyźni M4 01:59:55
939.062 28.02 km/h
17 Niewiarowski Jakub 1010 M 2000 Białystok Orlik 02:00:07
937.411 27.97 km/h
18 Khamichenka Siarhei 669 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 7:40 TEAM 02:00:08
937.348 27.97 km/h
19 Stękiel Jerzy 2152 M 1965 Warszawa Męźczyźni M5 Goggle Pro Active Eyewear 02:00:08
937.280 27.97 km/h
20 Cimoszuk Ryszard 990 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 02:01:14
928.765 27.72 km/h
21 Brzozowski Zbigniew 921 M 1955 Białystok Męźczyźni M6 SM Gaja-Sprint-rowery.pl 02:01:16
928.534 27.71 km/h
22 Masłowski Sławomir 888 M 1969 Karakule Męźczyźni M5 SM Gaja-Sprint-rowery.pl 02:01:16
928.504 27.71 km/h
23 Dąbrowski Seweryn 114 M 1995 Białystok Orlik 02:01:39
925.672 27.62 km/h
24 Moniuszko Marzena 715 K 1987 Białystok Kobiety Open 02:02:40
1000.000 27.39 km/h
25 Bednarz Robert 2191 M 1974 Warszawa Męźczyźni M4 02:03:27
912.188 27.22 km/h
26 ZABRODSKIY Vasiliy 1106 M 1985 Grodno Męźczyźni M3 Ximik Team 02:04:03
907.686 27.09 km/h
27 Kupa Bartosz 2079 M 1984 Hajnówka Męźczyźni M3 02:04:03
907.676 27.09 km/h
28 Masłowski Andrzej 899 M 1971 Karakule Męźczyźni M4 SM Gaja-Sprint-rowery.pl 02:04:05
907.540 27.08 km/h
29 Rogalski Franciszek 331 M 1960 Białystok Męźczyźni M6 02:04:16
906.188 27.04 km/h
30 Charkiewicz Jan 1096 M 1958 Białystok Męźczyźni M6 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 02:04:20
905.697 27.02 km/h
31 Łupiński Mateusz 1018 M 1992 Białystok Męźczyźni M2 02:04:40
903.280 26.95 km/h
32 Szymański Sylwester 661 M 1959 Suwałki Męźczyźni M6 02:04:40
903.196 26.95 km/h
33 Cieciera Maciej 1791 M 1978 Halinów Męźczyźni M4 02:06:21
891.216 26.59 km/h
34 Ruchlicki Stanisław 567 M 1983 Kleosin Męźczyźni M3 02:08:02
879.523 26.24 km/h
35 Zawadzki Grzegorz 688 M 1967 Białystok Męźczyźni M5 SM Gaja-Sprint-rowery.pl 02:09:26
869.933 25.96 km/h
36 Gawryluk Wiesław 837 M 1955 Białystok Męźczyźni M6 02:09:28
869.768 25.95 km/h
37 Sosna Andrzej 500 M 1970 Niewodnica Korycka Męźczyźni M5 02:09:28
869.741 25.95 km/h
38 Shakurau Aliaksandr 475 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 02:09:32
869.307 25.94 km/h
39 Ajvazi Dawid 83 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 02:11:08
858.652 25.62 km/h
40 Bondaruk Adam 463 M 1978 Hajnówka Męźczyźni M4 Hajnówka Biega 02:11:09
858.578 25.62 km/h
41 Trimailovas Valerijus 862 M 1965 Druskininkai Męźczyźni M5 02:12:56
847.122 25.28 km/h
42 Kwiatkowski Robert 784 M 1968 Łomża Męźczyźni M5 02:14:38
836.372 24.96 km/h
43 Kłysz Artur 2182 M 1980 Tomaszów Lubelski Męźczyźni M3 Roztocze Cycling Team 02:14:50
835.093 24.92 km/h
44 Khloptsava Inha 369 K 1982 Mińsk Kobiety Open 02:14:57
909.040 24.90 km/h
45 Dziedzia Arkadiusz 813 M 1978 Siemiatycze Męźczyźni M4 02:15:29
831.159 24.80 km/h
46 Pilichowski Wojciech 998 M 1971 Białystok Męźczyźni M4 02:16:11
826.813 24.67 km/h
47 Łopieński Marcin 595 M 1992 Łopienie-Jeże Męźczyźni M2 02:18:27
813.340 24.27 km/h
48 Stasiewicz Arkadiusz 78 M 1967 Hajnówka Męźczyźni M5 02:19:42
806.082 24.05 km/h
49 Glita Piotr 2059 M 1967 Bytom Męźczyźni M5 02:19:43
805.956 24.05 km/h
50 Grzegorczuk Tomasz 469 M 1973 Warszawa Męźczyźni M4 02:20:27
801.777 23.92 km/h
51 Wolanin Janusz 122 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 02:20:27
801.768 23.92 km/h
52 Faszczewski Andrzej 507 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 02:20:28
801.630 23.92 km/h
53 Błaszczak Katarzyna 118 K 1986 Chełm Kobiety Open 02:26:45
835.857 22.90 km/h
54 Herc Sławomir 2173 M 1968 Tomaszów Lubelski Męźczyźni M5 Roztocze Cycling Team 02:27:38
762.763 22.76 km/h
55 Tarasiewicz Paweł 984 M 1991 Pieńki Męźczyźni M2 02:30:15
749.428 22.36 km/h
56 Osadkowski Jarosław 1001 M 1968 Białystok Męźczyźni M5 02:41:14
698.380 20.84 km/h
57 Jakubowski Paweł 1861 M 1975 Karakule Męźczyźni M4 02:54:44
644.430 19.23 km/h
58 Król Paweł 2124 M 1983 Tomaszów Lubelski Męźczyźni M3 Roztocze Cycling Team DNF
0.000 0.00 km/h
59 Pinaitis Marius 2193 M 1991 Wilno Męźczyźni M2 BIKEXPERT Cycling team DNF
0.000 0.00 km/h
60 Balanaitis Arminas 1883 M 1987 Vilnius Męźczyźni M2 Tomas Vaitkus Racing DNF
0.000 0.00 km/h
61 Chesnovsky Vitali 774 M 1972 Grodno Męźczyźni M4 DNF
0.000 0.00 km/h
62 Kustinsky Victar 594 M 1991 Grodno Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
63 Solowicz Marina 435 K 1984 Grodno Kobiety Open MISTRAL Grodno SA Radio Białystok DNF
0.000 0.00 km/h
64 Zakharov Ivan 2179 M 1979 Mińsk Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
65 Naujalis Zilvinas 2183 M 1978 Vilnius Męźczyźni M4 Jokers DNF
0.000 0.00 km/h


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać WYŁĄCZNIE drogą mailową w ciągu 3 dni: wyniki@maratonykresowe.pl