Strona główna Regulamin Zawodnicy Wyniki Forum Kontakt

Kalendarz zawodów
To już było:
28.04.2013 − Białystok - Pietrasze
Rusza Peleton [XC]
1.05.2013 − Wasilków
„W dolinie rzeki, na skraju puszczy”
12.05.2013 − Olsztyn
„660 lat w Warmińskich Lasach”
26.05.2013 − Sokółka
"Na Tatarskim Szlaku"
9.06.2013 − Michałowo
"Dzika Puszcza"
22.06.2013 − Drohiczyn 
„W dolinie Góry Zamkowej” 
7.07.2013 − Chełm
"Z Duchem Bieluchem"
20.07.2013 − Сапоцкін  (Sopoćkinie)
"Суседзi" – Białoruś 
28.07.2013 − Urszulin
"Po pracy, Polesie"
4.08.2013 − Narewka
"W Krainie Żubra"
18.08.2013 − Kraśniczyn
„Zielony Wąwóz”
1.09.2013 − Szelment
„W Krainie Ozów”
15.09.2013 − Supraśl
„Duch Puszczy”
22.09.2013 − Augustów
"W Królewskim Mieście"
28.09.2013 − Mielnik
"Nad Bugiem"
2012:
14.04.2012 − Białystok - Pietrasze
X Wyścig XC "Rusza Peleton" [XC]
1.05.2012 − Białystok
Wschodzący Białystok
13.05.2012 − Augustów
W królewskim mieście
3.06.2012 − Michałowo
Dzika Puszcza
24.06.2012 − Chełm
Z Duchem Bieluchem
8.07.2012 − Łomża
Na krańcach Mazowsza 
21.07.2012 − Sopoćkinie - Białoruś
Суседзi - Сапоцкін
5.08.2012 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim
15.08.2012 − Narewka
W krainie żubra
26.08.2012 − Suwałki / Szelment
W krainie ozów 
8.09.2012 − Podsupraśl
Cross Country Sprint [XC]
9.09.2012 − Supraśl
Duch Puszczy
29.09.2012 − Mielnik
Nad Bugiem
2011:
10.04.2011 − Białystok - Pietrasze
RUSZA PELETON  [XC]
3.05.2011 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów
22.05.2011 − Druskininkai (Druskienniki)
Nad Niemnem – Litwa
12.06.2011 − Michałowo
Dzika Puszcza
3.07.2011 − Łomża
Na krańcach Mazowsza”
24.07.2011 − Сапоцкін (Sopoćkinie)
Суседзi – Białoruś
7.08.2011 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim
21.08.2011 − Narewka
W krainie żubra
3.09.2011 − Szelment 
Mistrzostwa Województwa [XC]
4.09.2011 − Suwałki/Szelment
W krainie ozów
11.09.2011 − Chełm
Z Duchem Bieluchem
24.09.2011 − Augustów
W królewskim mieście
2010:
2.05.2010 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów
3.05.2010 − Białystok - Pietrasze
RUSZA PELETON  [XC]
30.05.2010 − Michałowo
Dzika puszcza 
27.06.2010 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim 
4.07.2010 − Łomża
Na krańcach Mazowsza
22.08.2010 − Suwałki
W krainie ozów
5.09.2010 − Białystok - Pietrasze
Puchar Wysoczyzny Białostockiej  [XC]
3.10.2010 − Augustów
W królewskim mieście- Finał 
2009:
4.04.2009 − Białystok/Pietrasze
Rusza Peleton [XC]
24.05.2009 − Krynki
Szlakiem tatarskim
4.07.2009 − Łomża
Zawody XC Łomża [XC]
5.07.2009 − Łomża
Na krańcach Mazowsza
22.08.2009 − Suwałki
Pierwszy Suwalski Maraton MTB
19.09.2009 − Ogrodniczki
Zawody XC Ogrodniczki [XC]
20.09.2009 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów - Maraton MTB

Wyniki indywidualne pojedynczych zawodów
Rok:
Wybierz zawody

Przełącz na klasyfikacje generalne


Klasyfikacja drużynowa:
Drużyny Maraton
Drużyny Półmaraton
Drużyny Mini

LP Zawodnik Numer startowy Kraj Miasto Woj. Drużyna Kategoria Czas Punkty
1 Dariusz Batek 1881 Zator blank CST 7R MTB Team Męźczyźni M2 2:26:45 1000.0000
2 Karol Kucięba 1890 Będzin blank CST 7R MTB Team Męźczyźni M2 2:26:45 999.9750
3 Sarunas Pacevicius 1 Kowno blank SM Gaja-Sprint-rowery.pl Męźczyźni M2 2:27:54 992.2259
4 Michał Neumann 1891 Siemianowice Śląskie blank CST 7R MTB Team Męźczyźni M2 2:29:17 983.0046
5 Piotr Krysiewicz 92 Białystok podlaskie SM Gaja-Sprint-rowery.pl Orlik 2:29:18 982.9256
6 Marius Pinaitis 2193 Wilno blank BIKEXPERT Cycling team Męźczyźni M2 2:29:20 982.6445
7 Krzysztof Żebrowski 670 Suwałki podlaskie MTB SUWAŁKI Orlik 2:29:21 982.5936
8 Dariusz Zakrzewski 770 Białystok podlaskie MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M5 2:29:22 982.5157
9 Wiktor Gindorowicz 332 Wasilków podlaskie Absolute Bike Team Orlik 2:29:22 982.5135
10 Michał Kucewicz 1803 Bytom blank CST 7R MTB Team Męźczyźni M2 2:31:45 967.0801
11 Zilvinas Naujalis 2183 Vilnius blank Jokers Męźczyźni M4 2:33:13 957.7818
12 Łukasz Bielecki 2018 Warszawa mazowieckie Absolute Bike Team Męźczyźni M3 2:34:38 948.9874
13 Krzysztof Kindrasz 1686 Giżycko warmińsko-mazurskie Szprycha Giżycko Męźczyźni M3 2:34:44 948.4106
14 Tomasz Tuszyński 330 Białystok podlaskie MILSPORT BLU Team Męźczyźni M4 2:35:04 946.3516
15 Victar Kustinsky 594 Grodno blank VELOGRODNO Męźczyźni M2 2:36:03 940.4019
16 Андрей Мурыгин 2 Grodno blank MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M3 2:37:15 933.1880
17 Laurynas Grigas 1944 Kowno blank Jokers-Santa Monica Networks Męźczyźni M2 2:37:15 933.1682
18 Arminas Balanaitis 1883 Vilnius blank Tomas Vaitkus Racing Męźczyźni M2 2:37:43 930.4204
19 Wiesław Pawluk 126 Chełm lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M4 2:37:51 929.6977
20 Paulius Janušaitis 1868 Garliava blank Dviratai-Daistatus Męźczyźni M3 2:38:13 927.5060
21 Tomasz Suhak 804 Białystok podlaskie AGR Podlasie Męźczyźni M4 2:40:42 913.2057
22 Paweł Grzyb 1821 Suwałki podlaskie MTB SUWAŁKI Męźczyźni M2 2:41:48 906.9787
23 Adam Chachaj 439 Krasnystaw lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M3 2:41:48 906.9588
24 Mindaugas Ziukas 2015 Wilno blank Jokers-Santa Monica Networks Męźczyźni M3 2:42:38 902.3109
25 Jerzy Stękiel 2152 Warszawa mazowieckie Goggle Pro Active Eyewear Męźczyźni M5 2:44:06 894.2587
26 Dainius Radziunas 1795 Vilnius blank Ultrabike-Everest Team Męźczyźni M3 2:44:55 889.8176
27 Михаил Тумелевич 571 Grodno blank MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M4 2:45:19 887.6889
28 Ryszard Cimoszuk 990 Białystok podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M4 2:45:35 886.2098
29 Julius Barniskis 1754 Wilno blank Jokers-Santa Monica Networks Męźczyźni M2 2:48:42 869.8423
30 Michał Kwiatek 1895 Nowojowa Góra blank CST 7R MTB Team Orlik 2:48:42 869.8406
31 Franciszek Rogalski 331 Białystok podlaskie MILSPORT BLU Team Męźczyźni M6 2:48:49 869.2601
32 Sławomir Masłowski 888 Karakule podlaskie SM Gaja-Sprint-rowery.pl Męźczyźni M5 2:48:51 869.1017
33 Andrzej Mantiuk 1006 Białystok podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M4 2:49:06 867.8570
34 Jan Charkiewicz 1096 Białystok podlaskie MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M6 2:49:34 865.4649
35 Wiesław Wójtowicz 136 Chełm blank Azart Peleton Chełm Męźczyźni M5 2:50:01 863.1756
36 Zbigniew Brzozowski 921 Białystok podlaskie SM Gaja-Sprint-rowery.pl Męźczyźni M6 2:50:08 862.5262
37 Seweryn Dąbrowski 114 Białystok podlaskie MILSPORT BLU Team Orlik 2:51:40 854.8174
38 Andrzej Masłowski 899 Karakule podlaskie SM Gaja-Sprint-rowery.pl Męźczyźni M4 2:51:55 853.6100
39 Sylwester Szymański 661 Suwałki podlaskie MTB SUWAŁKI Męźczyźni M6 2:51:55 853.5684
40 Grzegorz Zawadzki 688 Białystok podlaskie SM Gaja-Sprint-rowery.pl Męźczyźni M5 2:51:58 853.3133
41 Dawid Ajvazi 83 Białystok podlaskie Équipe de fou Męźczyźni M3 2:52:47 849.3534
42 Krzysztof Gołaszewski 2055 Ełk warmińsko-mazurskie MTB TEAM EŁK Męźczyźni M3 2:53:40 844.9720
43 Stanisław Ruchlicki 567 Kleosin podlaskie Męźczyźni M3 2:58:27 822.3471
44 Andrzej Sosna 500 Niewodnica Korycka podlaskie MPS Bike Team Męźczyźni M5 3:01:06 810.3219
45 Robert Kwiatkowski 784 Łomża warmińsko-mazurskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M5 3:06:51 785.3737
46 Arkadiusz Dziedzia 813 Siemiatycze podlaskie AGR Podlasie Męźczyźni M4 3:17:35 742.7481
47 Павел Фолейчик 373 Grodno blank VELOGRODNO Męźczyźni M3 3:17:35 742.7275
48 Michał Niksa 2200 Białystok podlaskie Męźczyźni M4 3:18:07 740.7007
49 Jarosław Osadkowski 1001 Białystok podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M5 3:26:31 710.6211
50 Rolandas Cernevicius 1850 blank Ultrabike-Everest Team Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
51 Виталий Чесновский 774 Grodno blank VELOGRODNO Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
52 Wiesław Gawryluk 837 Białystok podlaskie Męźczyźni M6 0:00:00 0.0000
53 Witold Mikielski 38 Olsztynek warmińsko-mazurskie Bliska Team Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
54 Marcin Mróz 1995 Ełk blank MTB EŁK PROSTKI Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
55 Григорий ПЕТРОВ 352 Grodno blank VELOGRODNO Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
56 Andrej Poguda 581 Vilnius blank BIKEXPERT Cycling team Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
57 Linas Sciukas 2117 KAISIADORYS blank Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
58 Valerijus Trimailovas 862 Druskininkai blank Męźczyźni M5 0:00:00 0.0000
59 Marcin Zawadzki 906 Białystok podlaskie SM Gaja-Sprint-rowery.pl Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać na forum lub drogą mailową: biuro@maratonykresowe.pl

Maratony Kresowe na facebook'u


Patroni medialni