Strona główna Regulamin Zawodnicy Wyniki Forum Kontakt

Kalendarz zawodów
To już było:
28.04.2013 − Białystok - Pietrasze
Rusza Peleton [XC]
1.05.2013 − Wasilków
„W dolinie rzeki, na skraju puszczy”
12.05.2013 − Olsztyn
„660 lat w Warmińskich Lasach”
26.05.2013 − Sokółka
"Na Tatarskim Szlaku"
9.06.2013 − Michałowo
"Dzika Puszcza"
22.06.2013 − Drohiczyn 
„W dolinie Góry Zamkowej” 
7.07.2013 − Chełm
"Z Duchem Bieluchem"
20.07.2013 − Сапоцкін  (Sopoćkinie)
"Суседзi" – Białoruś 
28.07.2013 − Urszulin
"Po pracy, Polesie"
4.08.2013 − Narewka
"W Krainie Żubra"
18.08.2013 − Kraśniczyn
„Zielony Wąwóz”
1.09.2013 − Szelment
„W Krainie Ozów”
15.09.2013 − Supraśl
„Duch Puszczy”
22.09.2013 − Augustów
"W Królewskim Mieście"
28.09.2013 − Mielnik
"Nad Bugiem"
2012:
14.04.2012 − Białystok - Pietrasze
X Wyścig XC "Rusza Peleton" [XC]
1.05.2012 − Białystok
Wschodzący Białystok
13.05.2012 − Augustów
W królewskim mieście
3.06.2012 − Michałowo
Dzika Puszcza
24.06.2012 − Chełm
Z Duchem Bieluchem
8.07.2012 − Łomża
Na krańcach Mazowsza 
21.07.2012 − Sopoćkinie - Białoruś
Суседзi - Сапоцкін
5.08.2012 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim
15.08.2012 − Narewka
W krainie żubra
26.08.2012 − Suwałki / Szelment
W krainie ozów 
8.09.2012 − Podsupraśl
Cross Country Sprint [XC]
9.09.2012 − Supraśl
Duch Puszczy
29.09.2012 − Mielnik
Nad Bugiem
2011:
10.04.2011 − Białystok - Pietrasze
RUSZA PELETON  [XC]
3.05.2011 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów
22.05.2011 − Druskininkai (Druskienniki)
Nad Niemnem – Litwa
12.06.2011 − Michałowo
Dzika Puszcza
3.07.2011 − Łomża
Na krańcach Mazowsza”
24.07.2011 − Сапоцкін (Sopoćkinie)
Суседзi – Białoruś
7.08.2011 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim
21.08.2011 − Narewka
W krainie żubra
3.09.2011 − Szelment 
Mistrzostwa Województwa [XC]
4.09.2011 − Suwałki/Szelment
W krainie ozów
11.09.2011 − Chełm
Z Duchem Bieluchem
24.09.2011 − Augustów
W królewskim mieście
2010:
2.05.2010 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów
3.05.2010 − Białystok - Pietrasze
RUSZA PELETON  [XC]
30.05.2010 − Michałowo
Dzika puszcza 
27.06.2010 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim 
4.07.2010 − Łomża
Na krańcach Mazowsza
22.08.2010 − Suwałki
W krainie ozów
5.09.2010 − Białystok - Pietrasze
Puchar Wysoczyzny Białostockiej  [XC]
3.10.2010 − Augustów
W królewskim mieście- Finał 
2009:
4.04.2009 − Białystok/Pietrasze
Rusza Peleton [XC]
24.05.2009 − Krynki
Szlakiem tatarskim
4.07.2009 − Łomża
Zawody XC Łomża [XC]
5.07.2009 − Łomża
Na krańcach Mazowsza
22.08.2009 − Suwałki
Pierwszy Suwalski Maraton MTB
19.09.2009 − Ogrodniczki
Zawody XC Ogrodniczki [XC]
20.09.2009 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów - Maraton MTB

Wyniki indywidualne pojedynczych zawodów
Rok:
Wybierz zawody

Przełącz na klasyfikacje generalne


Klasyfikacja drużynowa:
Drużyny Maraton
Drużyny Półmaraton
Drużyny Mini

LP Zawodnik Numer startowy Kraj Miasto Woj. Drużyna Kategoria Czas Punkty
1 Sarunas Pacevicius 1944 Kowno blank Sprint-Rowery.pl Męźczyźni M2 2:30:00 1000.0000
2 Paweł Arciszewski 3 Białystok podlaskie Inter Cars Sonic Bike Team Męźczyźni M2 2:33:09 979.4527
3 Yauheni Navasad 954 Mińsk blank CST 7R MTB Team Męźczyźni M2 2:39:24 941.0868
4 Arminas Bagdonas 2471 Kowno blank PRSSG-Sprint-rowery.pl Męźczyźni M1 2:41:28 929.0470
5 Laurynas Grigas 2682 Kowno blank Jokers-Santa Monica Networks Męźczyźni M2 2:41:50 926.8728
6 Wiesław Wójtowicz 136 Chełm blank Azart Peleton Chełm Męźczyźni M4 2:45:10 908.1926
7 Jacek Banaszewski 1920 Białystok podlaskie BLU Team Refleks Męźczyźni M3 2:48:03 892.6175
8 Svegzda Edgaras 885 Kowno blank Sprint-Rowery.pl Męźczyźni M1 2:50:24 880.3017
9 Михаил Тумелевич 571 Grodno blank MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M4 2:50:44 878.5938
10 Григорий ПЕТРОВ 2484 Grodno blank VELOGRODNO Męźczyźni M2 2:52:10 871.3269
11 Андрей Мурыгин 2 Grodno blank MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M3 2:52:27 869.8841
12 Krzysztof Grajczyk 123 Chełm lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M4 2:53:11 866.2119
13 Adam Chachaj 125 Krasnystaw lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M3 2:53:35 864.1654
14 Sławomir Masłowski 888 Karakule podlaskie Sprint-Rowery.pl Męźczyźni M4 3:01:40 825.7246
15 Andrzej Masłowski 899 Karakule podlaskie Sprint-Rowery.pl Męźczyźni M4 3:01:42 825.5858
16 Kamil Sołomianko 11 Białystok podlaskie Rosti MTB Team Męźczyźni M3 3:06:26 804.6509
17 Damian Klimowicz 1003 Białystok blank AGR Podlasie Męźczyźni M1 3:08:23 796.2697
18 Grzegorz Rękawek 2618 Siedlce blank Triathlon Siedlce Club Męźczyźni M4 3:08:30 795.8061
19 Łukasz Gajda 21 Białystok podlaskie Équipe de fou Męźczyźni M3 3:13:56 773.4903
20 Dainius Radziunas 2256 Vilnius blank Ultrabike-Everest Team Męźczyźni M2 3:18:34 755.4801
21 Leonas Jarmoska 2458 Kłajpeda blank Męźczyźni M5 3:19:48 750.7864
22 Tomasz Surawski 172 Białystok blank MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M2 3:22:19 741.4617
23 Jan Charkiewicz 30 Białystok podlaskie MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M5 3:22:19 741.4582
24 Tomas Janulevicius 2641 Kaunas blank Best Team Init Męźczyźni M3 3:22:30 740.7670
25 Krzysztof Kurdej 2282 Mińsk Mazowiecki blank Alpejskie Mamuty Męźczyźni M4 3:27:06 724.3058
26 Dawid Ajvazi 83 Białystok podlaskie Équipe de fou Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
27 Arminas Balanaitis 2660 Vilnius blank Impuls Racing Team Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
28 Mantas Bitinas 2522 Kowno blank PRSSG-Sprint-rowery.pl Męźczyźni M1 0:00:00 0.0000
29 Remigiusz Chmiel 2629 Gołdap warmińsko-mazurskie Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
30 Ryszard Cimoszuk 990 Białystok podlaskie AGR Podlasie Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
31 Arkadiusz Dziedzia 813 Siemiatycze podlaskie AGR Podlasie Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
32 Wiktor Gindorowicz 77 Wasilków podlaskie AbsoluteBikes.pl Team Męźczyźni M1 0:00:00 0.0000
33 Piotr Krysiewicz 1 Białystok podlaskie MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M1 0:00:00 0.0000
34 Robert Kwiatkowski 784 Piątnica warmińsko-mazurskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
35 Кирилл Ланский 2254 Woda mineralna blank VELOGRODNO Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
36 Andrzej Mantiuk 1006 Karakule podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
37 Marcin Mróz 337 Ełk blank PRYM Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
38 Виктор Мурыгин 905 Grodno blank MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
39 Giedrius Nariunas 2261 Vilnius blank Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
40 Michał Niksa 22 Białystok podlaskie Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
41 Jarosław Osadkowski 1001 Grajewo podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
42 Marius Pinaitis 2477 Wilno blank Impuls Racing Team Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
43 Paweł Sikora 2237 Ostrów Mazowiecka mazowieckie Bikeholic Team Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
44 Tomasz Tuszyński 330 Białystok podlaskie BLU Team Refleks Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
45 Marcin Zawadzki 906 Białystok podlaskie MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
46 Grzegorz Zawadzki 688 Białystok podlaskie Sprint-Rowery.pl Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać na forum lub drogą mailową: biuro@maratonykresowe.pl

Maratony Kresowe na facebook'u


Patroni medialni