Strona główna Regulamin Zawodnicy Wyniki Forum Kontakt

Kalendarz zawodów
To już było:
28.04.2013 − Białystok - Pietrasze
Rusza Peleton [XC]
1.05.2013 − Wasilków
„W dolinie rzeki, na skraju puszczy”
12.05.2013 − Olsztyn
„660 lat w Warmińskich Lasach”
26.05.2013 − Sokółka
"Na Tatarskim Szlaku"
9.06.2013 − Michałowo
"Dzika Puszcza"
22.06.2013 − Drohiczyn 
„W dolinie Góry Zamkowej” 
7.07.2013 − Chełm
"Z Duchem Bieluchem"
20.07.2013 − Сапоцкін  (Sopoćkinie)
"Суседзi" – Białoruś 
28.07.2013 − Urszulin
"Po pracy, Polesie"
4.08.2013 − Narewka
"W Krainie Żubra"
18.08.2013 − Kraśniczyn
„Zielony Wąwóz”
1.09.2013 − Szelment
„W Krainie Ozów”
15.09.2013 − Supraśl
„Duch Puszczy”
22.09.2013 − Augustów
"W Królewskim Mieście"
28.09.2013 − Mielnik
"Nad Bugiem"
2012:
14.04.2012 − Białystok - Pietrasze
X Wyścig XC "Rusza Peleton" [XC]
1.05.2012 − Białystok
Wschodzący Białystok
13.05.2012 − Augustów
W królewskim mieście
3.06.2012 − Michałowo
Dzika Puszcza
24.06.2012 − Chełm
Z Duchem Bieluchem
8.07.2012 − Łomża
Na krańcach Mazowsza 
21.07.2012 − Sopoćkinie - Białoruś
Суседзi - Сапоцкін
5.08.2012 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim
15.08.2012 − Narewka
W krainie żubra
26.08.2012 − Suwałki / Szelment
W krainie ozów 
8.09.2012 − Podsupraśl
Cross Country Sprint [XC]
9.09.2012 − Supraśl
Duch Puszczy
29.09.2012 − Mielnik
Nad Bugiem
2011:
10.04.2011 − Białystok - Pietrasze
RUSZA PELETON  [XC]
3.05.2011 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów
22.05.2011 − Druskininkai (Druskienniki)
Nad Niemnem – Litwa
12.06.2011 − Michałowo
Dzika Puszcza
3.07.2011 − Łomża
Na krańcach Mazowsza”
24.07.2011 − Сапоцкін (Sopoćkinie)
Суседзi – Białoruś
7.08.2011 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim
21.08.2011 − Narewka
W krainie żubra
3.09.2011 − Szelment 
Mistrzostwa Województwa [XC]
4.09.2011 − Suwałki/Szelment
W krainie ozów
11.09.2011 − Chełm
Z Duchem Bieluchem
24.09.2011 − Augustów
W królewskim mieście
2010:
2.05.2010 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów
3.05.2010 − Białystok - Pietrasze
RUSZA PELETON  [XC]
30.05.2010 − Michałowo
Dzika puszcza 
27.06.2010 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim 
4.07.2010 − Łomża
Na krańcach Mazowsza
22.08.2010 − Suwałki
W krainie ozów
5.09.2010 − Białystok - Pietrasze
Puchar Wysoczyzny Białostockiej  [XC]
3.10.2010 − Augustów
W królewskim mieście- Finał 
2009:
4.04.2009 − Białystok/Pietrasze
Rusza Peleton [XC]
24.05.2009 − Krynki
Szlakiem tatarskim
4.07.2009 − Łomża
Zawody XC Łomża [XC]
5.07.2009 − Łomża
Na krańcach Mazowsza
22.08.2009 − Suwałki
Pierwszy Suwalski Maraton MTB
19.09.2009 − Ogrodniczki
Zawody XC Ogrodniczki [XC]
20.09.2009 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów - Maraton MTB

Wyniki indywidualne pojedynczych zawodów
Rok:
Wybierz zawody

Przełącz na klasyfikacje generalne


Klasyfikacja drużynowa:
Drużyny Maraton
Drużyny Półmaraton
Drużyny Mini

LP Zawodnik Numer startowy Kraj Miasto Woj. Drużyna Kategoria Czas Punkty
1 Sarunas Pacevicius 2630 Kowno blank Sprint-Rowery.pl Męźczyźni M2 1:56:07 1000.0000
2 Wiktor Gindorowicz 77 Wasilków podlaskie AbsoluteBikes.pl Team Męźczyźni M1 1:56:39 995.3191
3 Marcin Sienko 2637 Treszpol lubelskie BSK Miód Kozacki Męźczyźni M3 1:56:40 995.2679
4 Piotr Kryński 96 Białystok podlaskie Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team Męźczyźni M1 1:56:53 993.3339
5 Piotr Krysiewicz 1 Białystok podlaskie MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M1 1:57:29 988.3180
6 Andrzej Ulman 2230 Przeworsk podkarpackie Męźczyźni M3 1:57:41 986.7112
7 Victar Kustinsky 594 Grodno blank MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M2 1:57:41 986.7052
8 Arturas Remeika 2240 Wilno blank BIKEXPERT Cycling team Męźczyźni M3 1:58:09 982.7298
9 Marcin Zawadzki 906 Białystok podlaskie MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M2 2:01:42 954.0225
10 Dariusz Zakrzewski 5 Białystok podlaskie MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M5 2:01:43 953.9860
11 Marek Bury 2661 Biłgoraj lubelskie BSK Miód Kozacki Męźczyźni M4 2:04:50 930.1384
12 Jerzy Rostek 2641 Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) lubelskie Erkado Racing Team Kraśnik Męźczyźni M5 2:04:50 930.1020
13 Wiesław Wójtowicz 136 Chełm blank Azart Peleton Chełm Męźczyźni M4 2:04:51 929.9812
14 Wiesław Pawluk 126 Chełm lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M4 2:04:51 929.9787
15 Adam Chachaj 125 Krasnystaw lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M3 2:04:51 929.9762
16 Mirosław Jachorek 2657 Zamość lubelskie Roztocze Cycling Team Męźczyźni M3 2:07:25 911.2572
17 Ryszard Cimoszuk 990 Białystok podlaskie AGR Podlasie Męźczyźni M4 2:07:27 910.9875
18 Svegzda Edgaras 885 Kowno blank Sprint-Rowery.pl Męźczyźni M1 2:09:02 899.8739
19 Sławomir Latański 2583 Rzeczyca Mokra blank Mżawka Rzeczyca Męźczyźni M2 2:09:57 893.5637
20 Michał Cieślak 2577 Karczew blank Męźczyźni M2 2:10:37 888.9951
21 Rafał Radziszewski 1526 Siemiatycze blank Podlaska Grupa Rowerowa PGR Męźczyźni M2 2:10:37 888.9747
22 Maciej Cieciera 2580 Halinów blank Męźczyźni M3 2:10:38 888.8888
23 Jerzy Stękiel 2278 Warszawa mazowieckie Goggle Pro Active Eyewear Męźczyźni M4 2:10:39 888.7267
24 Michał Michalski 2571 Elizówka blank ETI LKKG Męźczyźni M1 2:10:46 887.9395
25 Grzegorz Orzeł 291 Radawiec Duży lubelskie Męźczyźni M3 2:11:06 885.6508
26 Krzysztof Żebrowski 7 Suwałki podlaskie MTB SUWAŁKI Męźczyźni M1 2:11:22 883.9018
27 Krzysztof Grajczyk 123 Chełm lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M4 2:14:10 865.4237
28 Stanisław Ruchlicki 2290 Kleosin podlaskie Britenet Męźczyźni M3 2:15:06 859.5115
29 Łukasz Iliaszuk 604 Białystok podlaskie GRZMOT Podlasia Męźczyźni M2 2:16:31 850.5649
30 Andrzej Sosna 500 Niewodnica Korycka podlaskie MPS Bike Team Męźczyźni M4 2:17:51 842.3158
31 Kamil Borowski 2621 Żółtańce Kolonia blank Męźczyźni M2 2:18:58 835.5150
32 Mariusz Raczkiewic 2651 Tomaszów Lubelski blank Roztocze Cycling Team Męźczyźni M3 2:19:32 832.1122
33 Stepanov Sviatoslav 1422 Gomel blank Yellow Submarine Męźczyźni M2 2:19:59 829.4339
34 Waldemar Rusowicz 2645 Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) lubelskie Erkado Racing Team Kraśnik Męźczyźni M5 2:21:56 818.0724
35 Piotr Andrzejczuk 2508 Warszawa blank Bank Pekao Team Męźczyźni M4 2:24:01 806.2619
36 Jan Charkiewicz 30 Białystok podlaskie MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M5 2:24:08 805.5993
37 Виктор Мурыгин 905 Grodno blank MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M3 2:25:31 797.9451
38 Michał Niksa 22 Białystok podlaskie Męźczyźni M3 2:25:34 797.7073
39 Tomasz Knapik 2629 Biłgoraj blank BSK Miód Kozacki Męźczyźni M2 2:26:07 794.6632
40 Mirosław Futymski 2683 Biłgoraj lubelskie BSK Miód Kozacki Męźczyźni M5 2:26:07 794.6309
41 Dawid Ajvazi 83 Białystok podlaskie Équipe de fou Męźczyźni M3 2:27:38 786.5260
42 Sławomir Chabuda 2631 Kraśnik lubelskie Erkado Racing Team Kraśnik Męźczyźni M5 2:28:27 782.1495
43 Tomasz Latański 2440 Rzeczyca Mokra blank Mżawka Rzeczyca Męźczyźni M3 2:29:53 774.7086
44 Adam Rożko 306 Białystok blank BLU Team Refleks Męźczyźni M4 2:29:54 774.6274
45 Jarosław Niedźwiedzki 2454 Biłgoraj lubelskie Model Bike Team Męźczyźni M3 2:29:54 774.6098
46 Robert Kwiatkowski 784 Piątnica warmińsko-mazurskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M4 2:34:00 753.9659
47 Janusz Wolanin 122 Chełm lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M4 2:35:49 745.2011
48 Sławomir Herc 2507 Tomaszów Lubelski lubelskie Roztocze Cycling Team Męźczyźni M4 2:37:10 738.8242
49 Tomasz Grzegorczuk 469 Warszawa mazowieckie Męźczyźni M4 2:37:16 738.2985
50 Tomasz Wolan 2329 Świdnik blank Męźczyźni M3 2:39:53 726.2426
51 Patryk Zieliński 2682 Brzeziny blank Męźczyźni M2 2:50:37 680.5703
52 Michał Januszkiewicz 2723 Warszawa blank Męźczyźni M3 2:51:04 678.7900
53 Rafał Gęca 2640 Lublin blank Męźczyźni M3 3:01:37 639.3666
54 Jakub Chowra 2627 Chełm lubelskie JEZUS CHRYSTUS TEAM Męźczyźni M2 3:02:57 634.6605
55 Arkadiusz Dziedzia 813 Siemiatycze podlaskie AGR Podlasie Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
56 Ireneusz Grabias 2658 Biłgoraj blank Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
57 Damian Klimowicz 1003 Białystok blank AGR Podlasie Męźczyźni M1 0:00:00 0.0000
58 Andrzej Mantiuk 1006 Karakule podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
59 Paulius Natelevicius 2242 Wilno blank Colibri Cycling Team Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
60 Tomasz Surawski 172 Białystok blank MISTRAL Grodno SA Radio Białystok Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
61 Radosław Tecław 2654 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie ROWERTOUR.COM - Sklep Rowerowy Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać na forum lub drogą mailową: biuro@maratonykresowe.pl

Maratony Kresowe na facebook'u


Patroni medialni